.:. .:. HACK BOYS .:. .:.

 

ماه زنداني براي هکر 16 ساله ناسا در امريکا:

يک دادگاه در فلوريدا هکر 16 ساله اي که با استفاده از يک سيستم پيچيده به سيستم حفاظتي ناسا وارد شده بود را به 6 ماه زندان در ندامتگاه جوانان محکوم کرد. اين اولين بار است که يک دادگاه دست به همچين کاري ميزند. به گفته رئيس دادگاه اين راي صرفا جهت اين صادر شد که اين هکر در دادگاه حاضر نشد نام فرد يا افرادي که اين سيستم را در اختيار او قرار داده بودند فاش کند.

او موفق شد اطلاعاتي معادل 1.7 ميليارد دلار داون لود کند که چند ثانيه بعد از تمام شدن داون لود دستگير شد !! ناسا مجبور شد براي جبران ضرر 41000 دلار بپردازد و چند کامپيوتر را مدت چند هفته از نت خارج کند.

رئيس دادگاه : در صورتي که او 18 سال داشت ميتوانستم او را به جرم اختلال در سيستم امنيتي ايالات متحده به ساليان سال زندان محکوم کنم ولي از قرار معلوم شخص يا اشخاصي که اين سيستم را در اختيار او قرار داده بودند از اين موضوع اطلاع داشتند.

FBI در گزارشي گفت از اين سيستم 3 سال قبل جهت وارد شدن به سيستمهاي پنتاگون استفاده شده بود به همين دليل کار رديابي چند ثانيه بيشتر طول نکشيد.

مرجع


--------------------------------------------------------------------------------

ساعاتي پس از تصويب اين قانون در امريکا که شرکتهاي توليد کننده موزيک براي جلوگيري از رد و بدل غبر قانوني موزيک حق حمله به شبکه هاي غير قانوني رد و بدل موزيک را دارند شبکه شرکت معروف RIAA که قرار بود اين طرح را پياده کند مورد حمله قرار گرفت.

طي اين حمله بيسابقه که از نوع Denial-of-Service بود ( در مورد اين حملات من مقاله اي در سايت نوشتم ) سرور اين شرکت 4 روز متوالي توسط ميليونها بمب ديجيتالي بمب باران ميشد.

به نوشته روزنامه هاي امريکا : سرور اين شرکت طي اين 4 روز مانند يک موش آزمايشگاهي هر چند ثانيه يکبار يک بمب ديجيتالي دريافت مي کرد و طي اين مدت کاملا فلج بود.

گفته ميشود مدارکي هست که طبق آن احتمالا گروه MON CHERI از فرانسه مسئول اين کار شناخته خواهد شد.

مرجع


--------------------------------------------------------------------------------

شكايت FBI از دو هكر روسي

FBI شکايت خود از دو هکر اهل روسيه که در امريکا اقدام به تکرار جرم کرده بودند را تقديم دادگاه کرد.

Alexey Ivanov که 20 سال سن دارد به همراه Vasiliy Gorshkov که 25 ساله است در امريکا براي چندمين بار متوالي بدون ترس دست به هک کردن سرورهاي چند بانک از جمله E-Commerce زدند و به گفته FBI موفق به دزديدن حجم زيادي از اطلاعات سرور شدند.

اين اطلاعات دربرگيرنده اطلاعات خصوصي مشتريها از جمله شماره کارتهاي اعتباري و ... هستند. جالب توجه است که اين دو بعد از سرقت خود را به بخش امنيت ديجيتالي بانک معرفي کرده و پيشنهاد دادند که حاضر هستند روي سوراخهاي حفاظتي سرور جهت پيشگيري از حمله هاي بعدي کار کنند.!

اين 2 جزو صدها نفري هستند که در گروههاي مختلف در روسيه فعاليت کرده و کار آنها اخاذي از شرکتهاي بزرگ با تهديد هک کردن سرور آنها ميباشد.

مرجع


--------------------------------------------------------------------------------

ميدونم اين خبر تکراري و قبلا اون رو تو مقاله هام گفتم ولي نميدونم چرا هر وقت که ميخونمش کيف ميکنم گفتم شما ها هم يکمي کيف کنيد اينبار گزارش کاملش:

پنجشنبه 11 اکتبر 2001 گروه فلافي باني سايت معروف تيم هک 25 نفري کيم اشميت ميلياردر آلماني را هک کرد. کيم اکثر ثروت خود را از راه هک بدست آورده.

اين تيم طبق معمول روي صفحه اصلي سايت علامت خرگوش خود را گذاشته بود. کيم اشميت که خود سرور اينترنتي خود را اداره ميکند چند وقت قبل از اين ماجرا با مسخره کردن فلافي باني و در جواب يکي از خبرنگاران که از او درجه امنيت سرور را پرسيد گفت: سرور من هک شود؟ سوال بعدي لطفا !

کيم بعد از 3 روز سکوت گفت تيم من فلافي را موقعي که با تل نت به سرور حمله کرد شناسايي کردند ولي من اين شانس رو بهش دادم که خرگوش صورتي رنگش رو معروف کنه. همون روز در فوروم سايت کيم فلافي باني نوشت: منتظر ديدن خرگوش ما باش.

12 ساعت بعد سايت کيم با همان روش تل نت دوباره هک شد و اينبار جلوي چشم تيم کيم. اين حمله را تيم او شناسايي کردن و به جاي جلوگيري شروع به رديابي حمله کردند. بعد از دقايقي و بعد از اينکه معلوم شد حمله از جايي در فرانسه صورت ميگيرد فلافي باني از شبکه خارج شد. تيم کيم اشميت در اين فکر بودند که حمله اين بار ناتمام بوده ولي دقايقي بعد خبرنگار تلوزيون آ ار دي به دفتر کيم تلفن زد و گفت : آقاي اشميت تبريک ميگم روي صفحه اول سايت شما بغير از خرگوش فلافي باني آقاي ( باني بن لادن ) ديده ميشه!!

اين خبرنگار گفت که با گروه فلافي باني حدود 1 سال است که تلفني رابطه دارد و فلافي باني هر کاري ميکند اول او را مطلع خواهد کرد.

+ احسان شیطون ; ٤:۳٥ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ٢٤ بهمن ،۱۳۸۱
comment نظرات ()